- Serdecznie witamy na oficjalnej stronie Szklar Górnych, pięknej miejscowości położonej wśród pięknych zielonych lasów...

Idź do spisu treści

Menu główne:

GALERIA FOTO > 2013
 

Już po raz szósty z okazji Dnia Kobiet w Szklarach Górnych w restauracji „Rozdroże" spotkało się ponad 140 kobiet aby obchodzić swoje święto. Co prawda nieliczne, ale prężnie działające męskie grono zapewniało nie lada atrakcje swoim wspaniałym Paniom. Każda została obdarowana pięknym tulipanem i wysłuchała z serca płynące życzenia z lampką szampana w dłoni. Następnie rozpoczęła się część artystyczna, w której Panowie zadbali o to, by Panie się nie nudziły. Odbyły się liczne konkursy z nagrodami, skecze, scenki i parodie oraz konkurs karaoke. Wielką niespodzianką dla Pań był występ gwiazdy polskiej estrady, która dała ponad 40 minutowy koncert dla Pań ! Radości było co nie miara ! Ochrona z trudem zdołała powstrzymać napór fanek, które próbowały przedostać się i chociażby zrobić zdjęcie z bliska !!!

Foto Anna K.G. i Jan T.

 
 


UWAGA:
Jeżeli macie Państwo jakieś ciekawe zdjęcia ze Szklar Górnych, możecie nam wysłać je e-mailem , bardzo chętnie  wykorzystamy je w naszej galerii. Prosimy podpisać autora zdjęcia, tak abyśmy mogli je podpisac i umieścić w naszej galerii.

 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego